Když knihy, tak jedině od nás

Nabídka publikací - Publikace - Wolters Kluwer ČR, a.s.

ÚZEMNÍ SAMOSPRÁVA - UDRŽITELNÝ ROZVOJ A FINANCE 

Cena: 
Dostupnost:  skladem

Množství: 

Autor Peková/Peková
Objednací číslo WK1839
Nakladatel Wolters Kluwer
ISBN 978-80-7357-910-4
Datum vydání listopad 2012
Počet stran 300
Cena  555,- Kč
Anotace

    Publikace je věnována obsáhlému a velmi významnému tématu - územní samosprávě ve vztahu k udržitelnému rozvoji a financování. Jde o téma průřezové, dotýká se proto řady odborných specializací, které v rámci dané odborné oblasti spolupůsobí a podílejí se na dosahování konečného výsledku.

V knize je probrána řada aspektů a úrovní procesů řízení v dané odborné oblasti a tím získává text celkově vysokou užitnou hodnotu. Problematika managementu ve správě je velmi rozvinuta v zemích, jako jsou Velká Británie nebo Francie. U nás však dosud zůstávala, ke škodě rozvoje celé země, popelkou. Z recenze doc. PhDr. Luďka Kolmana, CSc.

Publikace představuje soubor nejdůležitějších teoretických poznatků z oblasti regionálního rozvoje, jež vycházejí jednak z předchozích prací renomovaných autorů a zejména z vlastního dlouhodobě prováděného výzkumu. Z uvedených poznatků by se mělo vycházet při praktické realizaci rozvoje mikroregionů. Publikace je určena jednak pro odborné pracovníky ve veřejné správě, jednak pro studenty příslušných škol a jejich studijních oborů. Z recenze doc. Ing. Jaroslava Pilného, CSc.

« zpět